SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.
Výroba a montáž eskalátorov a pohyblivých chodníkov.

Elektrotechnický inžinier

Náplň práce
- návrh a príprava elektrickej dokumentácie pre projekty pohyblivých schodov
- vypracovanie riešení na základe požiadaviek/špecifikácií zákazníkov
- hľadanie dodávateľov elektrotechnických komponentov na základe špeciálnych požiadaviek zákazníkov
- spracovanie dát pomocou E-CAD, AutoCAD, SAP, MS Office
- samostatné spracovanie a riešenie komplexných projektov
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda, Viedenská cesta 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: AutoCAD - vysoká, SAP - vysoká.
Ďalšie požiadavky: Profesionálne zručnosti:, - výbornú znalosť: AutoCAD a E-CAD, MS Office a SAP, - aktívnu znalosť anglického alebo nemeckého jazyka , - odborná spôsobilosť podľa § 22, 23 alebo 24 Vyhl. č. 508/2009 je výhodou, , Osobnostné vlastnosti:, - cieľová orientovanosť, precíznosť, otvorenosť, komunikatívnosť, asertívnosť, tímový hráč, orientovanosť na zákazníka.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), cieľavedomosť, komunikatívnosť, asertivita.
Viedenská cesta 1
Dunajská Streda
Kontaktná osoba: Andrea Šucová
Telefón: +421313220141
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnický inžinier