MUDr. Izabela Kováčová, všeobecné lekárstvo

Zdravotná sestra

Náplň práce
Príjem pacientov v ambulancii, odbery krvi, pichanie injekcií, administratívne práce, práca s PC.

Výberové konanie sa uskutoční v piatok 25.01.2019 o 13:00 na ÚPSVaR Rožňava, Šafárikova 112, v zasadačke č. 603.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Rožňava
Rožňava, Štítnická 8/
Termín nástupu
1. 2. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Štítnická 8
04801 Rožňava
Telefón: +421587341859, +421908647439
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra