agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik
grokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik patrí medzi veľtržné a výstavnícke spoločnosti v SR od roku 1973. Poslaním podniku v oblasti výstavníctva je podporovať komunikáciu medzi spoločnosťami i podnikateľmi, s existujúcimi, a tiež potenciálnymi zákazníkmi na národnej aj medzinárodnej úrovni.Výstavná činnosť je hlavne o vytváraní komunikačných príležitostí pre odbornú a laickú verejnosť, o poskytovaní priestorov na zábavu, kultúrne i spoločenské podujatia.

Majster údržby

Náplň práce
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Výstavná 4
Termín nástupu
15. 1. 2019
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Výstavná 4
Nitra
Kontaktná osoba: Ing. Mária Balková
Telefón: +42137657241
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Majster výroby