M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Sestra na lôžkovom oddelení

Náplň práce
– sestra na lôžkové oddelenia

Práca na na plný uväzok, alebo na skrátený úväzok
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1215,40 EUR
Iné výhody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
od 1 215,40 EUR brutto minimálne dostane sestra, ktorá ma ukončené vysokoškolské štúdium 2. stupňa a má prax 5 rokov v špecializácii, od 1062,76 EUR brutto dostane sestra s certifikátom, od 1 177,24 EUR brutto dostane sestra so špecializáciou,od 949,06 EUR brutto dostane sestra bez špecializácie. Základná mzda môže byť v zmysle internej smernice zvý

– náborový príspevok 1 000 EUR pre sestry na lôžkových oddeleniach
– možnosť získania ročných odmien
– ubytovanie v blízkosti nemocnice s úhradou 30 EUR mesačne
– stravovanie v závodnej jedálni
– príspevok zo sociálneho fondu na životné a pracovné jubileá,v zmysle interného
predpisu
– príjemné pracovné prostredie s vynikajúcim kolektívom
– spoločenské akcie
Miesto práce
Bratislava
Nám SNP 10
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Stručná charakteristika spoločnosti:
Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú
starostlivosť.
Z hodnotenie pacientov v minulých rokoch sme boli zaradení medzi najlepšie nemocnice na Slovensku.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
ošetrovateľstvo

Osobnostné predpoklady a zručnosti
SZŠ – odbor:
1.všeobecná sestra
2. diplomovaná všeobecná sestra
VŠ – odbor ošetrovateľstvo
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Zdravotníctvo, sociálna starostlivosť