4 TRAVEL s.r.o.
Penzión Turčiansky Dvor

Kuchár / kuchárka

Náplň práce
Hľadáme nového parťáka do veselého a priateľského kolektívu reštaurácie Turčiansky Dvor pri Martine.

Pridaj sa k nám !
Sme stabilný team ľudí ktorým záleží na tom aby naši hostia boli u nás vždy spokojný.

Hľadáme práve teba , ktorého baví varenie a chuť pracovať !

Jediné čo od teba budeme chcieť aby si varil s láskou.
Oceníme vlastnú iniciatívu a tvorivého ducha :-)

Ukáž nám čo je v tebe a ak budeš šikovný určite sa dohodneme na spoločnej spolupráci :-)

Tešíme sa na teba :-)
Team reštaurácie Turčiansky Dvor pri Martine
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Martin
Košťany nad Turcom, Košťany nad Turcom 332
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Košťany nad Turcom 332
Košťany nad Turcom
Kontaktná osoba: Marek Makoš
Telefón: +421904627814
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár