VASCA s. r. o.
Spoločnosť Vasca, s.r.o. prevádzkuje Hotel pod Lipou****, nový hotel rezortového typu v Harmónii pri Modre, necelých 30km od Bratislavy.Rezort s celkovou plochou 24 ha tvorí hotel**** s kapacitou 44 lôžok, dependance s kapacitou 58 lôžok a nová 4* časť hotela s wellness, športoviská, vonkajší bazén, keramická dielňa, lanové centrum, detské centrum, jazierko a ďalšie atrakcie určené primárne pre organizovanie team-buildingov a pre pobytových hostí. Z dôvodu rozširovania rezortu o ďalšie hotelové služby hľadáme do nášho tímu nových pracovníkov na pozície čašník, kuchár a chyžná. Viac informácii o hoteli nájdete na www.hotelpodlipou.sk.

Čašník

Náplň práce
- obsluha hotelových hostí na odbytových strediskách
- práca na akciách spoločného stravovania
- inventúry zvereného tovaru
- práca s ERP
- dodržiavanie zásad techniky obsluhy a pracovných štandardov
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 10:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- atraktívne pracovné prostredie štvorhviezdičkového hotelového rezortu
- bezplatný vstup do wellness centra v určenom čase pre zamestnancov
- firemné team buildingy, športové aj relaxačné aktivity
- ďalšie vzdelávanie podľa potrieb danej pozície (degustácie, bontón a pod.)
- koncoročné odmeny podľa ekonomických výsledkov
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Pezinok
Modra, Harmónia 3018
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: - príjemné vystupovanie a entuziazmus, - zodpovednosť , - odolnosť voči stresu.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), spoľahlivosť, iniciatívnosť, precíznosť (presnosť).
Gorazdova 34
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Milan Gemzický
Telefón: +421 904 633 622
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka