EKO - podnik verejnoprospešných služieb

Vodič cestných motorových vozidiel

Náplň práce
Pracuje ako vodič nákladného motorového vozidla, zodpovedá za kvalitu vykonanej práce za pracovný výkon pri obsluhe motorového vozidla ( vodič zam. stroja, vodič sypaču s pluhom).
Pracovný čas 6:00 - 14:00 pondelok až piatok.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Možné osobné ohodnotenie
- zamestnávateľ poskytne zamestnancovi zľavu 50% na poskytované
služby, ktoré sú predmetom činnosti podniku,
- týždeň dovolenky naviac,
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas,
- stravné lístky,
- poskytnutie pracovného ošatenia a OPP,
- lekárske prehliadky.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Zátišie 2
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Certifikáty: Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov.
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Čistý register trestov.
Osobnostné predpoklady: pozornosť.
Halašova 20
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Veronika Janíková
Telefón: +0911420317
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič