AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Pôsobíme v oblasti poľnohospodárskej činnosti - rastlinná výroba: Zameriavame sa na pestovanie pšenice, jačmeňa, tritikále, repky olejnej, kukurice, sóje a zabezpečenie krmovinovej základne pre živočíšnu výrobu. Zároveň poskytujeme predaj z dvora pre súkromné osoby aj firmy a organizácie. Živočíšna výroba - zaoberáme sa chovom hovädzieho dobytka zameraného na produkciu mlieka, avšak nerobíme v danej oblasti predaj z dvora. Predávame aj mliečnych býkov. Poľnohospodárska technika - disponujeme vlastným strojovým parkom pre prvovýrobu v rastlinnej výrobe - traktory, pluhy, postrekovače, kombajn, sejačka, ... Poskytujeme služby strojmi a zariadeniami po dohovore so zákazníkom pre súkromné osoby a rovnako aj pre firmy v okolí. Všetko na základe tel. dohovoru alebo osobného dohovoru.

Agronóm - mechanizátor

Náplň práce
Vykonáva, riadi a kontroluje:
- Tvorbu a správu agronomického programu
- Práce na poliach
- Pripravuje plány hnojenia, osevný plán, skladbu osív a plánovanie operácií pre jednotlivé plodiny a parcely
- Pripravuje plány chemických postrekov
- Sleduje stavy porastov jednotlivých plodín
- Sleduje používanie chemických prípravkov na plodiny
- Kontroluje vykonávanie pracovných operácií a nastavenia používaných strojov a náradia
- Kontroluje kvalitu prijatých osív a hnojív
- Organizáciu dopravy pracovníkov na polia
- Rozvoz obedov pracovníkom v súčinnosti s pomocným mechanizátorom
- Administratíva spojená s agronómiou a riadením ľudí

Navrhuje:
- Spôsob skladovania osív pre jednotlivé plodiny v súčinnosti so skladom komodít

Zodpovedá za:
- Organizáciu prác na poliach
- Chemické ošetrovanie rastlín
- Evidovanie použitých materiálov
- Preberanie tovaru v súčinnosti so skladom
- Potvrdzovanie platnosti faktúr svojím podpisom 1x týždenne

Personalistika:
- Hodnotenie a odmeňovanie podriadených pracovníkov v súčinnosti s mechanizáciou
- Evidencia a využívanie pracovného času v súčinnosti s mechanizáciou
- Mimoriadne navrhuje odmeny za dobre odvedenú prácu
- Včasné a pravidelné odovzdávanie pracovných výkazov zamestnancov
- Správa a aktualizácia vizuálnej komunikácie na pracovisku
- Zodpovednosť za BOZP, PO a ŽP na pracovisku aj na poliach v súčinnosti s technikom BOZP, PO a ŽP

Navrhuje a predkladá:
- Pokyny a smernice v rámci pôsobnosti prevádzky
- Opatrenia pre zvýšenie technickej úrovne prevádzky
- Požiadavky na personálne, technické a materiálne zabezpečenie činnosti prevádzky
- Pracovné náplne zamestnancov prevádzky

- Hospodárenie s pohonnými hmotami a mazacími olejmi
- Neodkladné opravy strojov na poli a na dvore mechanizácie
- Tvorba a dodržiavanie plánu ostatných opráv a údržieb
- Evidencia opráv, údržby a výmeny prevádzkových náplní
- Technická kvalita vykonávaných opráv a údržieb
- Preškoľovanie pracovníkov prevádzky na údržbu a opravy a obsluhu všetkých typov strojov a zariadení v strojovom parku, vedenie evidencie o preberaní strojov a preškolení
- Dodržiavanie technologickej disciplíny
- Evidencia technických preukazov, technickej a prevádzkovej dokumentácie strojov
- Pravidelné vykonávanie kontrolných prehliado
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe
odborné školenia
kariérny rast
odmeňovanie nadpriemerných výkonov
starostlivosť o zamestnancov
Miesto práce
okres Nové Zámky
Dubník, Mikuláš 631
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, rozhodovanie, technická gramotnosť.
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť, loajalita.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, pamäť, praktické myslenie, cieľavedomosť, iniciatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Mikuláš 631
Dubník
Kontaktná osoba: Bc. Ján Glemba
Telefón: +421905207130
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Agronóm