TEAM INDUSTRIES, s.r.o.
TEAM INDUSTRIES je dlhoročným partnerom kľúčových firiem v rôznych priemyselných sektoroch. Zameriavame sa na dodávku rozličných systémov a komponentov a ponúkame svoje produkty a služby zákazníkom, ktorí sú v danom odvetví najlepší. TEAM INDUSTRIES poskytuje služby veľkého množstva skúsených pracovníkov, ktorí sú priamo pod jednou strechou podporovaní odbornými vývojármi a technickými profesionálmi. Prevádzkujeme nasledovné kľúčové technológie:• CNC laserové rezania (2D a 3D) a CNC dierovanie• CNC ohýbanie• Zváranie (ručné, automatické, bodové, 3d laser) • CNC frézovanie a sústruženie• Technológia pre čistenie nádrží• Lakovanie (práškové a mokré, automatické aj manuálne lakovanie produkuje špičkovú kvalitu povrchu)• Testovanie a meranie TEAM INDUSTRIES sa zameriava na produkty a riešenia pre rôzne typy priemyslu:• železnice• stavebné stroje a zariadenia• medicínske prístroje a zariadenia• elektrické zariadenia• poľnohospodárske strojeTEAM INDUSTRIES úzko spolupracuje s množstvom zákazníkov, ako napríklad:• Bombardier Trasportation• Alstom Transport• Atlas Copco Airpower a Atlas Copco Portable Energy• Volvo CE• MATEC• Agie Charmillers• Coherent Laser System• Siemens AG• Philips Medical Systems• Assembleon

Referent predaja

Náplň práce
Hľadáme kandidáta/ku s anglickým jazykom (slovom aj písmom), ktorý/á má záujem byť v každodennom kontakte so zahraničnými zákazníkmi a výrobou.
Privítame aj kandidátov/ky bez pracovných skúseností v danom odvetví, ale s chuťou pracovať a rozvíjať sa.
Náplň práce:
- Komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
- Koordinácia objednávok zákazníka (komunikácia so zákazníkom, s výrobnými a expedičnými zložkami spoločnosti)
- Príjem zákazníckych objednávok, potvrdenie, kontrola dodacieho procesu v rámci našej spoločnosti až po dodanie k zákazníkovi
- Príprava podkladov na predpokladané dodávateľské odbery
- Vystavovanie odberateľských faktúr a kontrola pohľadávok
- Zodpovedný za všetky operácie spojené s objednávkou v MRP systéme (MOVEX) a za ostatné s tým súvisiace aktivity
- Kooperácia a komunikácia s výrobou a projektovými manažérmi.
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- práca v stabilnej spoločnosti
- odmeny na základe výkonu
- mobilný telefón
- flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
Miesto práce
okres Martin
Turany, Vaňovská 1189
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), vyjednávanie.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: MRP - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - Stredoškolské vzdelanie s maturitou al. Univerzitné štúdium 1st. alebo 2.st so zameraním na na obchod, výrobu a logistiku , - Pracovné skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti so zameraním na logistiku, obchod. sú výhodou, - Anglický jazyk slovom aj písmom, - nemecký a anglický jazyk výhodou, - Skúsenosti s počítačovými systémami (MRP, MS Office) , - Veľmi dobré komunikačné schopnosti.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, praktické myslenie.
Vaňovská 1189
Turany
Kontaktná osoba: Ing. Michaela Kučmová
Telefón: +421918750904
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný referent