eurobus, a.s.
preprava cestujúcich

Vodič autobusu

Náplň práce
preprava cestujúcich, starostlivosť o vozidlo
Turnusová práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- poskytovanie zliav na dopravu pre zamestnanca a rodinných príslušníkov
- príspevky zamestnaváteľa na jubileá, sociálnu výpomoc, ošatné
- príspevky na šport, kultúru, relax
- benefity zamestnancov skupiny Tempus
Miesto práce
okres Košice
Košice-Staré Mesto, Staničné námestie 9
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89).
Vodičské oprávnenie: Skupina D.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Ďalšie požiadavky: platný doklad o psychickej spôsobilosti vodiča, karta do digitálneho tachografu, kvalifikačná karta.
Staničné námestie 9
Košice-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Ing. Beáta Parikrupová
Telefón: +421907132096
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič