Spojená škola internátna, M. Urbana 160/45, Námestovo
špeciálna škola, praktická škola, odborné učilište

Zdravotnícky zamestnanec

Náplň práce
poskytovanie odbornej ošetrovateľskej starostlivosti žiakom a deťom Spojenej školy internátnej, podľa potreby aj klientom CŠPP
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Námestovo
Námestovo, M. Urbana 160/45
Termín nástupu
1. 2. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
M. Urbana 160/45
Námestovo
Kontaktná osoba: PhDr. Ľubica Glombová
Telefón: +421911676016
Fax: 0435522887
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent