Agromaš, a.s.
Poľnohospodárstvo, rastlinná výroba, živočíšna výroba - chov HD a dojníc, mechanizácia. Práca je v okrese Michalovce.

Agronóm

Náplň práce
Riadiaca a odborná práca v poľnohospodárstve na úseku rastlinnej výroby.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Mzda za vykonanú prácu je zložená zo základnej + z variabilnej zložky mzdy.
Miesto práce
okres Michalovce
Budkovce, Budkovce 15
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Hviezdoslavova 17
Michalovce
Kontaktná osoba: Ing. Jana Chrapovičová
Telefón: +421915937760
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Agronóm