Advokátska kancelária GOLIAŠOVÁ GABRIELA s. r. o.

Advokátsky koncipient

Náplň práce
evidencia, správa a vymáhanie pohľadávok klientov najmä v oblasti spotrebiteľských zmlúv, účasť na súdnych pojednávaniach, komunikácia so súdmi SR v rámci správy pohľadávok (elektronické podania), vypracovanie podaní na súdy.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca v mladom kolektíve, zamestnanecké výhody
Miesto práce
okres Piešťany
Piešťany, Teplická 147
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Štúdijný odbor:právo Osobnostné predpoklady:odpovednosť, samostatnosť pri plnení prac.zadaní, aktívny prístup k zvereným prac.úlohám, tímová spolupráca, ochota prijímať nové informácie.
Piaristická 707/25
91101 Trenčín
Kontaktná osoba: p. Tomášiková Mária Mgr.
Telefón: 0850/122850
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Právnik