SRMi s.r.o.
SRMi s.r.o. je akreditované kalibračné laboratóriu. Vykonáva činnosti z odboru metrológie, merania, regulácie a riadenia. Údržba meracej a regulačnej techniky...

Manažér kvality

Náplň práce
Zodpovednosť za implementáciu požiadaviek STN EN ISO/IEC 17025 a ISO 9001. Tvorba a spravovanie dokumentácie systému kvality a smerníc, plánov a politiky kvality.
Rozvoj systému kvality, realizácia interných auditov, prijímanie nápravných opatrení, preventívnych opatrení a návrhy na zlepšenia, riešenie reklamácií.
Príprava reportov a analýz a ich prezentácia na úrovni vedenia spoločnosti.
Zabezpečenie a udržanie zákazníckej spokojnosti.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
1000€ základná zložka mzdy v hrubom / mesiac, k tomu mesačne 20% - 40% prémie.
Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom, Priemyselná 12
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia (jednanie s ľuďmi), vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Kontakt
SRMi s.r.o.
Priemyselná 12
Žiar nad Hronom
Kontaktná osoba: Bc. Adriana Jančová
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér kvality