ADAM Slovakia, s.r.o.
Maloobchodný predaj módneho spoločenského oblečenia, pánskej a dámskej konfekcie (osobitne oblekov a košieľ), ako aj módnych doplnkov (viazaniek, manžetových gombíkov).

Asistent/ka predaja

Náplň práce
Do nášho tímu hľadáme kolegov s:
- entuziastickým prístupom a dobrou náladou,
- záľubou v móde,
- ústretovým prístupom a ochotou poradiť.

Práca asistent/ky predaja zahŕňa:
- poskytovanie informácií o tovare a pomoc pri výbere tovaru
- komunikácia so zákazníkom a aktívna starostlivosť o zákazníka
- aranžovanie tovaru na predajni
- udržiavanie štandardov predajne
- obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- evidencia a riešenie objednávok
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Mzdové podmienky: 3,5868 € brutto + obratové prémie.

- prepracovaný systém zapracovania
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- zamestnanecké zľavy
- možnosť kariérneho rastu
- tréning predajných zručností
Miesto práce
okres Skalica
Skalica, ZOC MAX, Mallého 55
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Žiadosti so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu: mzdy@adamsk.eu, , Do predmetu správy prosím uveďte miesto výkonu práce. , , Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme obratom kontaktovať.
Lubeník 243
Lubeník
Kontaktná osoba: Ing. Jana Gallová
Telefón: +421907 719 159
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent