Rosnička Slovakia, a.s.
Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom stolárskych, nábytkárskych a stavebných polotovarov.

Skladník

Náplň práce
práca na sklade so stolárskymi, nábytkárskymi a stavebnými polotovarmi, úprava polotovarov na formátovacej píle: kuchynských dosiek, parapet, drevotriesky a drevených hranolov, jednoduché úpravy materiálu, skracovanie materiálov na píle, balenie zákaziek, označovanie a nakládka tovaru.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Istota trvalého pracovného miesta, možnosť tvorivo rásť, príspevky na obed.

Základná zložka mzdy: ponúkaný nástupný plat 770,- EUR brutto na skúšobnú dobu !!
Mimobratislavským (nad 100km) ponúkame ubytovanie počas skúšobnej doby ZDARMA (podmienky trvanie Zmluvy) !!! Následne po zapracovaní a uzavretí zmluvy ponúkame príspevok na ubytovanie vo vybranej ubytovni cca 500m od pracoviska (veľmi slušné, cenovo dostupné a čisté bývanie !)
Možnosť profesného, kariérneho a mzdového rastu po zapracovaní – Garantujeme
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka, Kopčianska 89
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Preukaz na spôsobilosť práce na VZV je výhodou.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Kopčianska 89
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Ing. Andrej Horváth
Telefón: +421905236783
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník