BILANX Slovakia s.r.o.
vedenie účtovníctva právnických a fyzických osôb, neziskových organizácii, rozpočtových organizácii

Asistent účtovníka

Náplň práce
pomocné účtovnícke a administratívne práce
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka, Kremnická 24
Termín nástupu
14. 1. 2019
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 4 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Kremnická 24
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Zuzana Kirschnerová
Telefón: +421263813424
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent