MUDr. Júlia Slameňová
obvodný lekár

Zdravotná sestra v stomatologickej ambulancii

Náplň práce
asistencia pri kresle; starostlivosť o pracovné prostredie, vybavenie; práca na PC
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 11:30 do 15:30.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Martin
Martin, B. Bullu 13
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť.
Počítače: Internet - elementárna, Microsoft Word - elementárna.
Ďalšie požiadavky: pracovitosť, čistotnosť, dôslednosť, svedomitosť, ukončené zdravotnícke vzdelanie.
Osobnostné predpoklady: empatia, spoľahlivosť.
Priekopa - Priehradná 634
Martin
Kontaktná osoba: Ing. Jana Slameňová
Telefón: +421903404243
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra