STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.
Spoločnosť STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. je svetovým lídrom v oblasti výroby dynamicky zaťažovaných konštrukcií, predovšetkým konštrukcií dráh do zábavných parkov, dráh pre dopravné systéme na prepravu ľudí, tzv. monoraily a výroby samostatných vlakov.Za svoju - takmer 30-ročnú – históriu sa vyprofilovala na vyhľadávaného dodávateľa komponentov pre zábavný priemysel po celom svete – Japonsko, Brazília, USA, SAE, Austrália, Čína, Vietnam – to je iba zlomok z destinácií, v ktorých je možné obdivovať výsledky našej práce, z ktorých viaceré si vďaka výnimočnosti zaslúžili miesto v Guinnessovej knihe rekordov.Stručný popis našich úspechov:- z ôsmich najrýchlejších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane troch najrýchlejších na svete;- z ôsmich najvyšších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane piatich najvyšších na svete;- zo siedmich roller coasterov s najdlhším voľným pádom na svete, štyri boli vyrobené v našej spoločnosti, vrátane štyroch najdlhších na svete.Dosahovanie všetkých týchto mét a rekordov by však nebolo možné bez skúsených pracovníkov, ktorí dokážu pretaviť svoju snahu a vášeň pre tento segment do výnimočných produktov – preto hľadáme práve Teba – zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.

IT technik

Náplň práce
Hľadáme technika do nášho IT tímu. Pracovná pozícia zahŕňa

Náplň práce
- údržba, správa koncových zariadení - PC, notebooky, tlačiarne, terminály
- inštalácia a reinštalácia operačných systémov a ovládačov osobných počítačov, notebookov
- inštalácia bežných kancelárskych aplikácií
- inštalácia a konfigurácia antivírusovej ochrany
- sledovanie dostupnosti a zabezpečenia siete, analýza problémov siete
- analýza a odstraňovanie problémov na koncových zariadeniach
- údržba a profylaktika HW a SW
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 9:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Od 1300€ do 1600€ Brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúseností a ďalších požiadaviek na danú pozíciu.
Okrem základnej mesačnej mzdy je súčasťou odmeňovania variabilná zložka mzdy vo výške od 0 do 20% mesačne, príspevok na letnú a zimnú dovolenku, príp. odmeny.
Po skončení skúšobného obdobia možné prehodnotenie nástupnej mzdy.

Okrem istoty zamestnania, dobrého ohodnotenia a zaujímavej práce, u nás Ťa ešte očakáva:
- práca na projektoch, ktoré posúvajú hranice možného v zábavnom priemysle vždy o métu vyššie
- finančné odmeny pri významných jubileách
- zamestnanecké pôžičky
- príspevok na letnú dovolenku
- príspevok na zimnú dovolenku
- odkúpenie materiálu od spoločnosti za výhodných podmienok
- využívanie výrobných možností spoločnosti za výhodných podmienok
- bezplatné výpožičky náradia
- odkúpenie vyradeného majetku spoločnosti za výhodných podmienok
- flexibilný pracovný čas (administratívne pozície)
- jazykové vzdelávanie (administratívne pozície)
- možnosť hrať v hokejovom a kolkárskom tíme a účasť na ostatných športových aktivitách
- možnosť výhodného ubytovania v areáli spoločnosti
- stravovanie v modernom stravovacom zariadení len za 0,80 €
Miesto práce
okres Piešťany
Piešťany, Vrbovská cesta 2617/102
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: Vyžadované znalosti , - prehľad a orientácia v oblasti IT, - znalosť vybraných IT technológií, - administrátorské znalosti pre údržbu a správu HW/SW na kancelárskych PC, - administrátorské znalosti MS Windows, Windows 7, Windows 10 a kancelárskych balíkov MS Office, základné znalosti sieťového prostredia, - administrátorské znalosti MS serverov, DHCP, AD, DHCP, DNS, Veeam Backup - výhodou, - vodičský preukaz skupiny B – výhodou, - anglický jazyk - výhodou, Osobnostné požiadavky, - aktívny prístup a ochota a schopnosť učiť sa nové veci, - analytické a logické myslenie, - zodpovednosť, - samostatnosť, - spoľahlivosť.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, spoľahlivosť.
Vrbovská cesta 2617/102
Piešťany
Kontaktná osoba: Mgr. Sindy Straková
Telefón: +421 33 32 104 30
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technik PC