Evanjelická spojená škola, M. R. Štefánika 17, Martin
Spojená škola pozostávajúca z 3 organizačných zložiek: materská škola, základná škola a gymnázium

Vychovávateľ/ka

Náplň práce
Práca vychovávateľa v ŠKD.

Požiadavky:
Znalosť práce s PC
-schopnosť práce na počítači v bežných kancelárskych aplikáciách

Vzdelanie
-splnenie kvalifikačných predpokladov v zmysle vyhlášky 437/2009 Z.z. MŠ SR, ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov

Ďalšie požiadavky
- od uchádzača sa očakáva
o spolupráca s ďalšími učiteľmi a postupovanie podľa pokynov učiteľa
o jasný hodnotový rámec pri výchove detí založený na kresťanských princípoch
- výhodnou je minimálne 2 –ročná prax a skúsenosti s dobrovoľnou prácou v cirkevnom spoločenstve
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Martin
Martin, M. R. Štefánika 19
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
M. R. Štefánika 19
Martin
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Račeková
Telefón: +421433240371
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ