SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.
SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o je slovenská pobočka spoločnosti Hanil E - Hwa Co. Ltd., Kórea. Bola založená v roku 2004.Na Slovensku pôsobí ako jeden z hlavných dodávateľov pre Kia Motors Slovakia a Hyundai Czech, vyrába všetky interiérové plasty a textílie pre automobilový priemysel.

Vývojový inžinier

Náplň práce
- zavádzanie (implementácia) nových projektov,
- aplikácia zmien,
- testovanie foriem a materiálov,
- výber potencionálnych dodávateľov,
- príprava PPAP a ISIR dokumentácie,
- komunikácia s dodávateľmi,
- vedenie príslušnej dokumentácie
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- Možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu
- Vianočný bonus (až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
- Príspevok na dopravu
- Dochádzkový bonus
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Odmeny pri osobných jubileách (sobáš, narodenie dieťaťa....)
- Príplatky za nadčasy, víkendy, sviatky...
- Odmeny pre darcov krvi
- Bohatý sociálny fond
Miesto práce
okres Považská Bystrica
Považská Bystrica, Areál Považských strojární, Robotnícka 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká, Microsoft PowerPoint - vysoká, Internet - vysoká, CATIA - elementárna.
Ďalšie požiadavky: - čítanie technickej dokumentácie, - znalosť tech. materiálov používaných v automobilovom priemysle, - technické myslenie, - IMDS výhodou, - znalosť NJ výhodou, - práca s formami výhodou.
Robotnícka 1
Považská Bystrica
Kontaktná osoba: Miroslava Gombárová
Telefón: +421422818425
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Výskumný a vedecký pracovník