Viera Mihoková
Spoločnosť sa zaoberá maloobchodom s orientáciou na živé kvety, darčeky a kvetinové dekorácie.

Kvetinárka, aranžérka

Náplň práce
- Predaj kvetov, kytíc, doplnkového tovaru a darčekového sortimentu,
- viazanie a aranžovanie kvetov a kytíc na základe požiadavky klienta,
- viazanie živých, sušených a umelých kvetov,
- navrhovanie a vytváranie kvetinovej výzdoby a aranžmánov,
- poskytovanie poradenstva v oblasti starostlivosti o živé kvety, črepkové kvety a darčekového sortimentu.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 9:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
K základnej mzdy je nutné prirátať ešte:
- percento z tržby pri splnení plánovaných cieľom
- príplatky za soboty a nedele
- sociálny program
- v prípade potreby je k dispozícii aj firemné motorové vozidlo
Miesto práce
okres Ružomberok
Ružomberok, Poľná 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), manuálna zručnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: OMEGA - elementárna.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), trpezlivosť, spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť.
Spiežova 364
Tvrdošín
Kontaktná osoba: Radoslav Mihok
Telefón: +421915835940
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kvetinár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Aranžér, dekoratér