Agro družstvo Staré
poľnohospodárska prvovýroba

Agronóm

Náplň práce
zodpovednosť za oblasť RV, koordinovanie prác v súvislosti s RV, rozhodovanie, profesionálny prístup, rozhľad týkajúci sa postrekov a chémií
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
služobné auto, mobil
Miesto práce
okres Michalovce
Zbudza, Zbudza NULL
Termín nástupu
1. 3. 2019
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia (jednanie s ľuďmi), organizovanie a plánovanie práce, rozhodovanie, samostatnosť, vedenie ľudí.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, komunikatívnosť, pamäť.
Zbudza NULL
Zbudza
Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Čižmár
Telefón: +421566475120
Fax: 0566475117
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Agronóm