GOLDIE KLENOTY s.r.o.

Asistentka predaja v klenotníctve v centre Bratislavy

Náplň práce
- predaj darčekového sortimentu
- príjemné a milé vystupovanie
- starostlivosť a komunikácia so zákazníkmi
- práca s počítačom
- rozširovanie siete zákazníkov
- práca s databázou tovarových zásob
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
900 € + každý mesiac osobné ohodnotenie + po každom odpracovanom roku nárast mzdy
Iné výhody
- kariérny, profesijný rast
- automatické finančné bonusy k mesačnej mzde po každom odpracovanom roku
- motivačné hodnotenie
- zázemie zahraničnej značky
- mladý kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- príležitosť nadobudnúť nové poznatky a zručnosti pri práci na medzinárodnom projekte spoločnosti
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
január 2019
Informácie pre uchádzača
Životopisy s fotografiou zasielajte, prosím, na email: vilagiova@goldie.sk
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
ovládanie cudzieho jazyka (anglický, nemecký, atď.) výhodou
Telefón: 0905275352
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj