EDYMAX Facility Management SE
EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu • EDYMAX - istota, kvalita a tradícia: 14 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v Českej republike a v Nemecku.• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami. • Pre 5 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Operátor výroby

Náplň práce
- obsluha lisov na výrobu PU výrobkov
- vyberanie výliskov z foriem
- prvotná úprava výrobku (orezávanie)
- prvotná kontrola kvality výlisku
- zodpovednosť za čistotu pracoviska a nástrojov
- práca na 3 zmeny
- práca aj pre šikovných absolventov
- práca vhodná pre mužov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
mzda 4,23€ po skúšobnej dobe
strava zdarma
výplata načas
regionálny projekt
bez ubytovania
Benefitný program:
SIM karta od mobilného operátora – nekonečné volanie a sms do všetkých sietí a dáta v objeme 1000MB
ZADARMO od 1.mesiaca
zvýhodnené úrazové poistenie od 2,80EUR/mesiac
peniaze navyše! (za aktívny nábor – „priveď svojho známeho“)
možnosť kariérneho rastu
odmena za prácu každý týždeň! (možnosť týždenných záloh)
zákaznícke centrum
prekvapenie!
Miesto práce
okres Sabinov
Lipany,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: manuálna zručnosť, presnosť a zodpovednosť, dobrý zdravotný stav, práca aj pre šikovných absolventov, práca vhodná pre mužov.
Bajkalská 22
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: EDYMAX Personnel Services
Telefón: 0800600200
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor