P. Š. TRANS s. r. o
Firmu Autodoprava Pavol Škultéty založil v roku 1992 Pavol Škultéty so zameraním na osobnú a nákladnú automobilovú cestnú dopravu so sídlom v Bánovciach nad Bebravou. Od počiatku boli služby zamerané na vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu síce len s jedným nákladným vozidlom AVIA a jedným osobným vozidlom ŠKODA 1203. Počas dlhých rokov práce, inovácie a rozširovania služieb si firma získala stabilné miesto na trhu a rozrástla sa na súčasných 7 nákladných automobilov, 3 autobusy.Ako stabilná a rastúca firma ponúkame jestvujúcim a aj budúcim zákazníkom široký sortiment služieb v oblasti osobnej a nákladnej dopravy po celej Európskej únii.

Vodič nákladného motorového vozidla

Náplň práce
Vodič nákladného motorového vozidla na vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu - EÚ
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou, SNP 653/23
Termín nástupu
1. 2. 2019
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
SNP 653/23
Bánovce nad Bebravou
Kontaktná osoba: Pavol Škultéty
Telefón: +421905651113
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič