E.H.C.S. a.s.
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Mzdový účtovník

Náplň práce
• administratívne činnosti spojené so vznikom a skončením pracovného pomeru
• vedenie personálnej agendy zamestnancov
• mesačné spracovanie miezd
• spracovanie výkazov do poisťovní
• vystavovanie potrebných dokumentov pre zamestnancov
• ročné zúčtovanie dane z príjmu, spracovanie a zúčtovanie výsledkov ročného zúčtovania zdravotného poistenia pre zamestnancov
• administrácia mesačných daňových výkazov
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť odborného a kariérneho rastu
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 4 roky.
Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov, organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: maďarský - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Word - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Uchádzači so znalosťou informačného systému HUMAN/HUMANET majú výhodu.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, precíznosť (presnosť), analytické myslenie.
Sasinkova 12
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Ing. Erika Burianová
Telefón: +421915879310
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mzdový účtovník