ZAMPERLA SLOVAKIA, s. r. o.
ZAMPERLA SLOVAKIA, s. r. o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Antonio Zamperla S. p. A., ktorá sídli v Taliansku. Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou veľkých oceľových konštrukcií pre zábavné parky, ako sú horské dráhy a rôzne iné zábavné atrakcie, celosvetovo. Naše výrobky si môžte pozrieť na www.zamperla.com .

Vedúci zmeny

Náplň práce
- Úzka spolupráca s technickým oddelením
- Znalosť strojárenskej technickej dokumentácie
- Návrhy a konštrukčné riešenia
- Práca na dvoj/trojzmennej prevádzke
- Vedenie a manažovanie operátorov výroby
- Zabezpečenie dosiahnutia výrobného plánu
- Zabezpečenie výroby v plánovanom čase, kvalite a a na základe preddefinovaných nákladov
Dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti,
- stabilnú mesačnú mzdu,
- možnosť kariérneho rastu,
- stravné lístky a iné.
Miesto práce
okres Levice
Šahy, SNP 53
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, motivovanie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť, tímová práca, vedenie ľudí.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, taliansky - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - Základné znalosti mechanických procesov ako rezanie, rezanie s plazmou, zváranie, vrtanie, ohýbanie materiálov, frézovanie a sústruženie, - Dobré organizačné a komunikačné schopnosti, - Čítanie technických výkresov - nevyhnutné.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), cieľavedomosť, spoľahlivosť.
SNP 53
Šahy
Kontaktná osoba: Mgr. Marieta Molnárová
Telefón: +421905456699
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci maloobchodnej predajne