RICHTER SLOVAKIA s.r.o.
VÝROBA OBUVI

Elektromechanik - údržbár

Náplň práce
- zabezpečovanie plynulej a bezpečnej prevádzky strojných zariadení vo výrobe detskej obuvi
- diagnostika a údržba elektrických, mechanických, pneumatických, hydraulických a elektronických častí strojov a zariadení
- vykonávanie preventívnej údržby
- vykonávanie iných obslužných prác pre plynulé zabezpečenie prevádzky a výroby
- odstraňovanie porúch po revíznych prehliadkach
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- práca v jednej smene
- príspevok na stravu
- prostredie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- práca v dobrom kolektíve
- firemný deň pre zamestnancov a iné benefity poskytované počas roku
Miesto práce
okres Partizánske
Partizánske, Nitrianska cesta 21
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, technická gramotnosť.
Ďalšie požiadavky: - schopnosť čítať technickú dokumentáciu, - vyhláška č. 508/2009 Z.z. § 22 , - zváračský preukaz výhodou, - manuálna zručnosť, ochota učiť sa a napredovať, - obsluha VZV výhodou.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť.
Nitrianska cesta 21
Partizánske
Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Jancová
Telefón: +421387479211
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik