Vertiv Slovakia, a. s.
SME VERTIVPretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť. YOUR VISSION, OUR PASSIONVertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete. VERTIV SLOVAKIA A.S. PÔSOBÍ NA SLOVENSKU OD ROKU 1994.Novomestský výrobný závod predstavuje najväčšie výrobné centrum celej skupiny v rámci Európy. S dlhoročnou skúsenosťou a praxou v oblasti výroby záložných zdrojov a klimatizácii poskytujeme našim zákazníkom špičkový servis a výrobky v top kvalite. Centrum zdielaných služieb v Bratislave poskytuje širokú škálu služieb a zákazníckej podpory našim odberateľom a distribútorom v rámci EMEA regiónu.

Skladník

Náplň práce
- príjem a výdaj materiálu do a zo skladu,
- vychystávanie materiálu do výroby na základe objednávky,
- manuálna práca v sklade, práca na VZV.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- pravidelné zvyšovanie mzdy,
- mesačný prémie,
- dochádzkový bonus,
- vianočný bonus,
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom,
- možný príspevok na dopravu ,
- -pracovné voľno nad rámec zákonníka práce,
- 7,5 hodinový pracovný čas,
- jazykové kurzy ,
- široký sociálny program (rekreácia v horských apartmánoch, letne tábory pre detí, zimná lyžovačka, divadelné predstavenia, masáže, permanentky na športové aktivity, teambuildingové aktivity a mnohé ďalšie)
- kariérny rast.
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 1202/44
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: - prax v sklade a so skladovým systémom, - platné oprávnenie na VZV do 5 t -výhodou (poprípade vieme obnoviť v spoločnosti), - základná znalosť práce s PC, - samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva.
Piešťanská 1202/44
Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba: Lucia Novotná
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník