Centrum pre deti a rodiny Semeteš
starostlivosť o maloleté deti s drogovou a inou závislosťou.

Vychovávateľ

Náplň práce
Katalóg pracovných činností s prevahou duševnej práce pri výkone práce vo verejnom záujme zákona č. 341/2004 Z. z. Vykonáva výchovno-vzdelávaciu činnosť s deťmi a mladými dospelými, umiestnenými v detskom domove so špecializovanými samostatnými skupinami pre deti s poruchami správania v dôsledku užívania alkoholu, drog alebo v dôsledku patologického hráčstva, počas realizácie výchovného opatrenia v DeD, na základe plánu práce s dieťaťom a jeho rodinou, ktorý je vypracovaný v spolupráci s UPSVaR.
Nepretržitý pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trenčín
Trenčín, Horné Orechové 380
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, osobnostný rozvoj, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), rozhodovanie, tímová práca, tvorivosť (kreativita).
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Kvalifikačným predpokladom na výkon pedagogickej činnosti je získanie profesijných kompetencií pre pedagogických zamestnancov škôl a školských zariadení, v ktorých sa uskutočňuje výchovno-vzdelávací program pre deti alebo žiakov so zdravotným znevýhodnením, absolvovaním príslušného študijného programu študijného odboru špeciálna pedagogika pre pedagogických zamestnancov s vysokoškolským vzdelaním alebo absolvovaním príslušného vzdelávacieho programu pomaturitného kvalifikačného štúdia v oblasti špeciálnej pedagogiky pre pedagogických zamestnancov s vyšším odborným vzdelaním alebo úplným stredným odborným vzdelaním. (Zákon 317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch., Kvalifikačné predpoklady a odborné predpoklady v zmysle Vyhlášky MŠ SR 437/2009 Z.z. časť XIV. - ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa, VŠ vzdelanie I. stupňa alebo úplné stredné odborné vzdelanie.
Osobnostné predpoklady: asertivita, empatia, komunikatívnosť, praktické myslenie, sebaovládanie, trpezlivosť.
Semeteš 1208
Vysoká nad Kysucou
Kontaktná osoba: JUDr. Vladimír Mojš
Telefón: +421412433023
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ