Centrum pre deti a rodiny Semeteš
starostlivosť o maloleté deti s drogovou a inou závislosťou.

Pomocný vychovávateľ

Náplň práce
Katalóg pracovných činností s prevahou duševnej práce pri výkone práce vo verejnom záujme zákona č. 341/2004 Z. z. Organizačné a ekonomické zabezpečovanie prevádzky špeciálnej samostatnej výchovnej skupiny spojené s vedením hospodárskej, stravovacej a sociálnej agendy so spoluúčasťou na resocializačnom procese. Spolupráca pri výchove a vzdelávaní klientov v čase mimo vyučovania, sledovanie zdravotného stavu a výchovy, dohľad v noci v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately, zameranie sa na efektívne využitie voľného času.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trenčín
Trenčín, Horné Orechové 380
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, osobnostný rozvoj.
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: zdravotná a psychická spôsobilosť.
Osobnostné predpoklady: empatia, asertivita, praktické myslenie, trpezlivosť, spoľahlivosť.
Semeteš 1208
Vysoká nad Kysucou
Kontaktná osoba: JUDr. Vladimír Mojš
Telefón: +421412433023
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ