Banícke múzeum v Rožňave
Banícke múzeum v Rožňave bolo založené v roku 1902 a v súčasnosti je kultúrnym zariadením Košického samosprávneho kraja, ktoré v oblasti muzeálnej činnosti uchováva hmotné pamiatky regióna Horného Gemera so špeciálnym zameraním na baníctvo, hutníctvo, prírodu Slovenského krasu a regionálnu históriu. Múzeum zamestnáva 19 ľudí.

Manažér kultúry

Náplň práce
- zabezpečovanie múzejných podujatí,
- príprava koncepcií, programov a projektov, spracovanie analýz v rozsahu vecného vymedzenia pracovnej činnosti,
- samostatná obsahová a organizačná príprava a realizácia rozličných múzejných aktivít,
- poskytovanie všetkých produktov múzea a informácií o nich širokej a odbornej verejnosti v spolupráci s odbornými pracovníkmi múzea,
- zabezpečenie oblasti Public relations (propagácia, komunikácia, vzťahy s médiami, so školami rôzneho stupňa, orgánmi územnej samosprávy, organizáciami v oblasti cestovného ruchu a pod.),
- vykonávanie prieskumov návštevnosti a spokojnosti návštevníkov múzea, realizácia a vyhodnotenie jednotlivých aktivít múzea formou dotazníkov, indikátorov, a pod.),
- príprava výstupov pre médiá (tlačová správa, osobná a elektronická komunikácia).
- správa webstránky, FB a Instagram inštitúcie
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- jedná sa o zastupovanie počas materskej dovolenky,
-Zaujímavá práca s múzejnými témami a blízkym kontaktom s verejnosťou, samostatnosť a tvorivosť pri vytváraní pozitívneho obrazu spoločnosti v očiach verejnosti, práca v mladom kolektíve, možnosť tvorivej práce, možnosť sebarealizácie na prípravách stratégie propagácie atď.

-Uvedená suma - základná zložka mzdy v € (v hrubom) je už podľa nového min. zaradenia (6. trieda, 1. stupeň)
Miesto práce
okres Rožňava
Rožňava, Šafárikova 31
Termín nástupu
1. 2. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), prezentovanie, kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, informačná gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, maďarský - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - výborný a kultivovaný ústny a písomný prejav v štátnom jazyku.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, precíznosť (presnosť), cieľavedomosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, asertivita, vnútorná stabilita.
Šafárikova 31
Rožňava
Kontaktná osoba: Mgr. Pavol Lackanič
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér