SOJKA s.r.o.
Hotelový Rezort Sojka poskytuje ubytovanie a služby spojené s relaxom. Veľkú časť klientely tvoria hostia zo Slovenska a z oblasti Beneluxu. Rezort Sojka dbá na spokojnosť svojich zamestnancov, nielen osobným prístupom, ale aj zamestnaneckým benefitným programom.

Chyžná

Náplň práce
Na kvalite práce chyžnej sa stavia a padá spokojnosť hostí. Preto táto práca vyžaduje pracovitého a šikovného človeka, ktorý sa postará o ubytovacie kapacity hotela, exkluzívnych dreveníc a reštaurácie.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Benefitný systém Resort Sojka zahŕňa: zvýhodnené stravovanie v sume 1 euro za porciu /raňajky, obed, večera/, zdarma vstup do relax centra a športové aktivity a areáli, motivačné odmeny v podobe procedúr a finančnej odmeny nad rámec mzdy, aktivity pre zamestnancov a pod.
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Malatíny, Malatíny 104
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Malatíny 104
Malatíny
Kontaktná osoba: Mgr. Štefan Prísažný
Telefón: +421948088769
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka