EUROTRADE - SR a.s.
EUROTRADE – SR a.s.• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu • Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.• Istota, kvalita a tradícia : 15 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Skladník s VZV

Náplň práce
Navážanie materiálu na linku, rozvoz materiálu v sklade.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Mzda: 680€/mes. brutto
+ príplatok za VZV 0,24€/odpracovaná hodina
+ dochádzkový bonus 33€
+ výkonnostný bonus 15 - 90€
+ 13. a 14. plat (nárok naň vzniká až po odpracovaní 6 mes.)
+ príplatky zo ZP

Doprava z Martina a z Turčianskych Teplíc je zabezpečená. Zo Žiliny sú dobre prispôsobené autobusy prímestskej linky.
Miesto práce
okres Žilina
Strečno, SNP 768
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Platný preukaz VZV w1.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, spoľahlivosť.
Drevená 888
Galanta
Kontaktná osoba: Mgr. Terézia Mihalová
Telefón: +421905985632
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka