KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o.
KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o. sa zaoberá práškovou metalurgiou. Na európskom trhu má pozíciu č. 1 vo výrobe práškov FeSi a je etablovaným dodávateľom neželezných práškou Cu, Cusn.

Prevádzkový zámočník

Náplň práce
Vykonávanie údržbárskych kontrol a opráv na technických zariadeniach, vedenie záznamov a požadovanej dokumentácie, montáž a demontáž strojných zariadení, dodržiavanie predpisov BOZP a PO, životného prostredia a pracovnej disciplíny, čítanie technických výkresov.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- 13 - 14.plat
- DDS
- stravné lístky v hodnote 4,30 EUR (aj počas čerpania dovolenky)
- možnosť využívať sociálny fond pre potreby rekonvalescencie a oddychu
Miesto práce
okres Dolný Kubín
Dolný Kubín, Nábrežie Oravy 625/12
Termín nástupu
1. 2. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: zváračský preukaz, oprávnenie na vedenie vysokozdvižného vozíka výhodou.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Nábrežie Oravy 625/12
Dolný Kubín
Kontaktná osoba: Martina Žúborová
Telefón: +421435832201
Aktualizované 10.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník