KORO, s.r.o.

Expedient

Náplň práce
Príprava výrobkov na expedíciu, vyskladňovanie výrobkov na jednotlivé distribučné linky, starostlivosť o priestory expedície.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 18:00 do 6:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Motivačné mzdové ohodnotenie, práca obdeň - pracuje sa 3 krát do týždňa, práca na TPP.
Miesto práce
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota, Chrenovisko 2674
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť).
Chrenovisko 2674
97901 Rimavská Sobota
Kontaktná osoba: Ing. Denisa Gašparová
Telefón: +421911325571
Aktualizované 9.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník