TATRAPEKO, a.s.

Expedientka

Náplň práce
Prijímanie telefonických objednávok, práce spojené s expedovaním a evidenciou výrobkov, vystavovanie a kontrola dodacích listov.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
výhodné platové podmienky
Miesto práce
okres Poprad
Svit, Hlavná
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Výhodou - Osved. na epidemiol. závažné činn. pri výrobe, manip. a uvádzaní potravín a pokrmov podľa zák. č. 355/2007 Z.z. (§ 16 ods. 1).
1. mája 1919
03101 Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba: Rozália Harhovská - vedúca strediska
Telefón: +421908915869
Aktualizované 9.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Logistik