POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ s. r. o.
Zamestnávateľ pracujúci v oblasti služieb - upratovacie činnosti pre spoločnosť HELLA Signal Lighting, Bánovce nad Bebravou a prevádzka AU Optronic Trenčín.

Upratovač/ upratovačka

Náplň práce
• Čistenie podláh a zariadení určenými pracovnými prostriedkami, vysávanie a tepovanie kobercov, čistenie a dezinfikovanie podláh a všetkého vybavenia sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienického materiálu, utieranie prachu z určených priestorov, vybavenia a zariadení, čistenie dverí a zárubní, odstraňovanie pavučín, umývanie okien, vynášanie smetí a odpadkov, zber odpadkov v určenom okolí. ..
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou, Hrežďovská 16
Termín nástupu
14. 1. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, samostatnosť.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Jána Kollára 13
Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba: Zuzana Solovicová-Mihalová
Aktualizované 8.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka