DoDo Czech, s.r.o.
Spoločnosť DoDo Czech s.r.o. je kuriérska firma, ktorá vznikla preto, aby ľuďom šetrila čas a zjednodušila život. Na českom trhu sme obslúžili už tisíce spokojných zákazníkov, sieť našich pobočiek sa neustále rozrastá a mierime na Slovensko.

Vodič rozvozu potravín – skupiny B (Bratislava, zárobok 900 - 1000 EUR)

Náplň práce
· Jazdiť po Bratislave firemným autom
· Doručovať nákupy našim zákazníkom
· Práca s platobným terminálom, žiadna hotovosť
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
900 - 1000 EUR
· Flexibilnú pracovnú dobu – možnosť plánovať si smeny podľa svojich možností ( rozvážame Po- Ne: 7,30 – 22,00)
· Mesačný zárobok 900–1000€
· Výkonnostné benefity
· Odmena za odporučenie svojho kamaráta
· Neformálne prostredie s priateľským kolektívom, kde všetci ťahajú za jeden povraz
· Dlhodobú spoluprácu na plný alebo čiastočný úväzok
· Možnosť ďalšieho rastu vo firme v rámci otvárania nových pobočiek - vedúce pozície obsadzujeme predovšetkým z radu našich zamestnancov
Miesto práce
Bratislava
Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
· Vodičský preukaz skupiny B
· Skúsenosti so šoférovaním v hustej premávke a minimálne čiastočnú znalosť Bratislavy
· Skúsenosti s riadením skriňovej dodávky
· Fyzická zdatnosť
· Komunikatívna znalosť slovenčiny
· Komunikačné schopnosti, samostatnosť
Křižíkova 148/34
186 00 Praha - Karlín
Česká Republika
Kontaktná osoba: Václav Petrus
Telefón: +420 722 936 619
WWW: idodo.cz
Aktualizované 17.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Služby a remeslá