INCAR, s.r.o.
Obchodno-dopravná spoločnosť zameraná na prepravu a rozvoz potravinárskeho tovaru izotermickými vozidlami s chladením najmä v rámci Slovenska so strediskami v Nitre, Leviciach, Krupine, Žiline a Prešove.

Vodič nákladného motorového vozidla

Náplň práce
• denný rozvoz potravinových výrobkov
• nakládka a vykládka tovaru
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, K Cintorínu 97/51
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Vinárska 14
Lužianky
Kontaktná osoba: Mgr. Klaudia Darnadiová
Telefón: +421377767507
Aktualizované 7.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič