Centrum včasnej intervencie Žilina, n. o.
Nezisková organizácia poskytujúca verejno prospešné služby.

Špeciálny pedagóg

Náplň práce
Poskytovanie služby včasnej intervencie rodinám s dieťaťom so zdravotným postihnutím vo veku 0-7 rokov
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Saleziánska 4
Termín nástupu
2. 1. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Open Office - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - komunikačné zručnosti, - schopnosť individuálne pracovať- samostatnosť, - schopnosť tímovej spolupráce v rámci multidisciplinárneho tímu, - pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti, tvorivosť), - schopnosť stanovovať si priority a schopnosť efektívneho časového manažmentu, - ochota vzdelávať sa v oblasti ranej starostlivosti, - Skúsenosti s AAK, zrakovou a sluchovou stimuláciou, Montessori prístupom výhodou, - Skúsenosti s prácou s deťmi s postihnutím vo veku 0 – 7 rokov výhodou.
Osobnostné predpoklady: asertivita, empatia.
Saleziánska 2807/4
Žilina
Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Gronská
Telefón: +421915952125
Aktualizované 7.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ