Štátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky
ŠVPS SR je rozpočtová organizácia s finančnými vzťahmi zapojená na rozpočet MPRV SR. Vykonáva štátnu správu vo veterinárnej oblasti , vo veciach potravinového dozoru, na úseku veterinárnej farmácie, na úseku výroby a uvádzaní na trh krmív. Je orgánom kontroly kvality produktov podliehajúcich spoločnej organizácii trhu, vykonáva kontrolu kvality vína Vykonáva dozor nad dodržiavaním zákona o reklame. Riadi výkon štátnej správy uskutočňovaný jej podriadenými organizáciami.

Informatik

Náplň práce
1. Základná administrácia doménového servera, MS Exchange servera, zálohovacieho servera (BackUp Exec), databázového servera (MS SQL),
2. Analýza a testovanie SW riešení,
3. Riadenie interných projektov z oblasti informatiky,
4. Návrhy systémových riešení, inštalácie, implementácie a komplexná administrácia operačného systému a programových produktov,
5. Poskytovanie technických konzultácií, poskytovanie odborných rád a konzultácie v oblasti IT,
6. Spolupráca pri tvorbe prevádzkových postupov a smerníc,
7. Správa lokálnej siete,
8. Správa a údržba externých a vlastných IS (po zaučení),
9. Konfigurácie, inštalácie a správa pracovných staníc.
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Karlova Ves, Botanická 17
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, organizovanie a plánovanie práce, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Botanická 17
Bratislava-Karlova Ves
Kontaktná osoba: Ing. Elena Hrubšová
Telefón: +421260257205
Aktualizované 7.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Informatik