STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.
Spoločnosť STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. je svetovým lídrom v oblasti výroby dynamicky zaťažovaných konštrukcií, predovšetkým konštrukcií dráh do zábavných parkov, dráh pre dopravné systéme na prepravu ľudí, tzv. monoraily a výroby samostatných vlakov.Za svoju - takmer 30-ročnú – históriu sa vyprofilovala na vyhľadávaného dodávateľa komponentov pre zábavný priemysel po celom svete – Japonsko, Brazília, USA, SAE, Austrália, Čína, Vietnam – to je iba zlomok z destinácií, v ktorých je možné obdivovať výsledky našej práce, z ktorých viaceré si vďaka výnimočnosti zaslúžili miesto v Guinnessovej knihe rekordov.Stručný popis našich úspechov:- z ôsmich najrýchlejších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane troch najrýchlejších na svete;- z ôsmich najvyšších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane piatich najvyšších na svete;- zo siedmich roller coasterov s najdlhším voľným pádom na svete, štyri boli vyrobené v našej spoločnosti, vrátane štyroch najdlhších na svete.Dosahovanie všetkých týchto mét a rekordov by však nebolo možné bez skúsených pracovníkov, ktorí dokážu pretaviť svoju snahu a vášeň pre tento segment do výnimočných produktov – preto hľadáme práve Teba – zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.

Lakovník

Náplň práce
- príprava, miešanie a nanášanie dvojzložkových náterov (polyuretánové a syntetické) striekacími bez-vzduchovými pištoľami na oceľové profily a konštrukcie podľa technickej dokumentácie a technologického postupu
- pred samotným lakovaním vizuálna kontrola oceľových konštrukcií a profilov - zvarov a čistoty okolia otvorov
- kontrola hrúbky náterov pomocou meracieho prístroja
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Ponúkaná mzda je v priemere od 774 do 1112 € mesačne brutto + variabilná zložka v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, výkonu a ďalších požiadaviek na danú pozíciu. Po skončení skúšobného obdobia možné prehodnotenie.

Okrem istoty zamestnania, dobrého ohodnotenia a zaujímavej práce, u nás Ťa ešte očakáva:
- práca na projektoch, ktoré posúvajú hranice možného v zábavnom priemysle vždy o métu vyššie
- finančné odmeny pri významných jubileách
- zamestnanecké pôžičky
- príspevok na letnú dovolenku
- príspevok na zimnú dovolenku
- odkúpenie materiálu od spoločnosti za výhodných podmienok
- využívanie výrobných možností spoločnosti za výhodných podmienok
- bezplatné výpožičky náradia
- odkúpenie vyradeného majetku spoločnosti za výhodných podmienok
- flexibilný pracovný čas (administratívne pozície)
- jazykové vzdelávanie (administratívne pozície)
- možnosť hrať v hokejovom a kolkárskom tíme a účasť na ostatných športových aktivitách
- možnosť výhodného ubytovania v areáli spoločnosti
- stravovanie v modernom stravovacom zariadení len za 0,80 €.
Miesto práce
okres Piešťany
Piešťany, Vrbovská cesta 2617/102
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: - vyučený v odbore, - schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, - strojárske myslenie, - praktické skúsenosti v oblasti výhodou, - technické vzdelanie - strojárske zameranie, technické, strojárske.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Vrbovská cesta 2617/102
Piešťany
Kontaktná osoba: Mgr. Sindy Straková
Telefón: +421 33 32 104 30
Aktualizované 7.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lakovník, lakovač