IRONAL, spol. s r.o.
Hlavným zameraním spoločnosti je obrábanie predovšetkým kovových, ale i nekovových, prevažne rotačných dielcov trieskovým obrábaním vo výrobných sériách od 100 ks do 700 000 ks mesačne. Podstatu výrobnej technológie predstavujú automatické sústruhy pracujúce prevažne z tyčového materiálu a to jednovretenové krivkové (vačkové) automaty a CNC automaty. Produktom sú sústružené dielce následne dokončované brúsením, valcovaním závitov, frézovaním a vŕtaním. Realizujeme výrobu aj z materiálu deleného pílením a výkovkov na prírubových a hrotových CNC sústruhoch.

Pomocný pracovník vo výrobe

Náplň práce
dokončovanie súčiastok, manipulácia s výrobkami, obsluha zariadení potrebných pre výrobu
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca v zabehnutej firme, možnosť kariérneho rastu.
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Kynceľová, Kynceľová 18
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), technická gramotnosť, osobnostný rozvoj.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, spoľahlivosť.
Kynceľová 18
Kynceľová
Kontaktná osoba: Ing. Bc. Michal Ďuračka
Telefón: +421905428924
Fax: +421484148661
Aktualizované 7.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce