M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Montážnik / montážne skupiny pre sklenené konštrukcie a hliníkové okná

Náplň práce
Hľadáme – montážnika prípadne montážnu partiu na montáž:
– sklenených konštrukcií (dvere, priečky, zábradlia,…)
– hliníkových okien a fasád
– zimných záhrad
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
7-10€ / hodina (upresnenie na osobnom pohovore)
Iné výhody
– možnosť pracovať v mladom a dynamickom kolektíve
– zaujímavé zákazky
– vlastné náradie – výhodou (nie je nutné)
– dodávka k dispozícii aj na súkromné účely
Miesto práce
Bratislava
Bajkalská 7/A, 831 04
Termín nástupu
asap
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk – Expert (C2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– technicky mysliaci
– znalosť čítania stavebných výkresov a dokumentácií
– schopný samostatne riešiť vzniknuté situácie na stavbe
– samostatný, komunikatívny, kreatívny, tímový hráč
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel