Trnavská NAD, a.s.
medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava, špedícia, prenájom skladových priestorov

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Náplň práce
- vedenie nákladných motorových vozidiel nad 12 t
- preprava tovaru zo Slovenska do Francúzska, Nemecka, Veľkej Británie, krajín Beneluxu a späť
- jazdenie podľa nariadenia ES č. 561/2006, dohody AETER a ostatných predpisov
- neprepravujeme nebezpečný tovar podliehajúci ADR
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
+ odmeny do výšky 1000- 1100,- Eur v závislosti od množstva a druhu prepráv
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Nitrianska 5
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: presnosť, dôslednosť, zodpovednosť, bezúhonnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Nitrianska 5
Trnava
Kontaktná osoba: Mgr. Alena Lukačovičová
Telefón: +421333213426
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič