MI-PAL s.r.o.
Drevospracujúca spoločnosť zameraná na výrobu obalového materiálu:- paleta atypického rozmeru- nadstavby na palety- bedne- iné

Pracovník v sklade

Náplň práce
- obsluha VZV
- vodičský preukaz do 3,5 t
- sklad príjem výdaj materiálu PC (zodpovednosť za stav skladu)
- sklad vykladanie a nakladanie na VZV
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
odmeny za dobre vykonanú prácu
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš, A. Bernoláka 14
Termín nástupu
1. 1. 2019
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie problémov.
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, pamäť, spoľahlivosť, praktické myslenie.
A. Bernoláka 14
Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba: Matúš Majerík
Telefón: +421904669396
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník