EUROTALC s.r.o.
Podzemná banská prevádzka ťažby mastencovej suroviny. Povrchová úpravňa mastencovej suroviny od roku 2017

Laborant

Náplň práce
- vzorkovanie
- preberanie vzoriek a ich evidencia, vedenie archívu vzoriek
- príprava vzoriek na laboratórne skúšky (drvenie, kvartovanie, sitovanie, mletie atď.)
- vykonávanie a plánovanie laboratórnych skúšok mastencovej suroviny a produktov podľa zavedených pracovných postupov
- vykonávanie testov laboratórnej flotácie
- súvisiace administratívne činnosti
- participácia na príprave a vypracovaní pracovných a skúšobných postupov, metodík
- participácia na budovaní prevádzkového laboratória novootváranej prevádzky
- participácia pri udržiavaní systému manažérstva kvality ISO 9001
- vypracovávanie výstupných protokolov
- zhotovovať a spolupracovať pri tvorbe potrebných denných, mesačných záznamov, poskytovať potrebnú súčinnosť zodpovedným pracovníkom organizácie,
- zúčastňovať sa školeniach, konzultácií a seminároch
- vykonávane ostatných činnosti stanovené v interných predpisoch spoločnosti /Príručka, Organizačné smernice a pod.)
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Rožňava
Gemerská Poloma, Štôlňa Elisabeth 1
Termín nástupu
1. 1. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: nemecký - elementárna: A1 a A2, anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - bezúhonnosť,.
Štôlňa Elisabeth 1
Gemerská Poloma
Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Oravec
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Laborant