ŽIAROMAT a.s.
výroba žiaruvzdorných hmôt a výrobkov

Prevádzkový zámočník

Náplň práce
- bežné, stredné a generálne opravy hnacích agregátov, prevodoviek kolesových mlynov, hydraulických lisov a ostatných výrobných zariadení v prevádzkach a dielňach.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
príplatky a ostatné benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy a programu predstavenstva (dovolenková a vianočná mzda, odmena za prítomnosť, platené voľno nad rámec ZP).
Miesto práce
okres Poltár
Kalinovo, Továrenská 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Továrenská 1
Kalinovo
Kontaktná osoba: Miroslav Urda
Telefón: +4210474302049
Fax: 0474302008
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník